Richard Bolstad: Zen a sztuka Coachingu – 2-5 czerwca 2012


dr Richard Bolstad ponownie w Polsce:

Zen a sztuka Coachingu pod Warszawą

2-5 czerwca 2012

 

video: Mistrz Metafory zdradza sekret stosowania metafor

 

 

 Warszawa  2 – 5 czerwca 2012

Richard Bolstad

dr RICHARD BOLSTAD

z Nowej Zelandii, twórca i Trener Komunikacji Transformującej(TM),
coach sław sportowych, top-menedżerów, zarządów firm i uczelni,
trener NLP, instruktor Qi – Gong,
studiujący i nauczający zarówno w Chinach, jak i na Zachodzie.

Drogi Coachu, Trenerze, Mentorze,

  • Czy chcesz rozpoznać i wzmocnić swoją misję jako coacha, trenera, mentora?
  • Czy chcesz dowiedzieć się jak z łatwością i spójnością wprowadzić tę misję w swoje życie?
  • Czy chcesz osiągnąć jeszcze większą harmonię pomiędzy karierą a resztą Twojego życia?
  • Czy masz potrzebę na nowo zdefiniować swój sukces jako Coacha, Trenera, Mentora?

Masz teraz niezwykłą okazję uczyć się od najlepszych trenera NLP, jaki przyjeżdża do Polski, coacha sław sportowych, parlamentu, agend rządowych, banków i innych organizacji w Nowej Zelandii i na całym świecie,

niezwykłego  RICHARDA BOLSTADA!

Sprawdź, czym zasłużył sobie na świetną opinię, jaką się cieszy wśród coachów i trenerów! Dołącz do grona osób, które dały się porwać jego przyjaznemu i pełnemu energii sposobowi prowadzenia warsztatów, i które cieszą się z tej decyzji!

 

Trening dla Zaawansowanych!

Warunkiem uczestnictwa w tym treningu jest doświadczenie w coachingu lub znajomość NLP co najmniej na poziomie Praktyka.

 

Joanna Zawada-KubikPoczułam dotknięcie serca, spokój i miłość. To szkolenie, z NLP i coachingu, było czymś co wkracza poza wszelkie wyobrażenie a na pewno wyobrażenie tego czym może być NLP i coaching.

Postawa Richarda, jego niezwykła spójność jest transformacją i wielką zmianą dla mnie.

Joanna Zawada–Kubik 

trener, coach


Zapraszam Cię na ten warsztat ponieważ każdy warsztat Richarda Bolstada jest dla mnie ogromnym krokiem naprzód. Pozwala mi lepiej zrozumieć i wykorzystać to, co już wiem i umiem, dostarcza mi kolejnych narzędzi, wpływa na moja postawę – daje mi okazje stawania się coraz lepszym coachem, a przede wszystkim coraz lepszym człowiekiem. Daje okazję do wielu wglądów i odkryć. Szczególnie dzięki temu warsztatowi uświadomiłem sobie moją misję jako coacha i trenera i dostałem narzędzia, dzięki którym konsekwentnie wcielam ją w życie. To pozwoliło mi nawiązać głębszą relację z samym sobą i działać na większą skalę organizując warsztaty przede wszystkim dla Coachów, którzy nie tylko poszukują nowych technik, ale są także gotowi na pogłębienie swojej misji życiowej.

 

To warsztat pozwalający odkrywać swoją wewnętrzną mądrość. Pozwalający rozumieć lepiej siebie i innych.

Richard uczy, jak odnajdywać i odczuwać radość i miłość.

Czas spędzony na tym warsztacie był czasem dotykania DOBREJ STRONY Świata. I ten obraz zabrałam ze sobą.

Zofia Gruszecka, Coach, mediator

 

Co odkryjesz na tym treningu: 

Rozpoznasz i wzmocnisz swoją misję jako coacha, trenera, mentora:

TAK Dowiesz się, jak z łatwością i spójnością wprowadzić tę misję w swoje życie
TAK Osiągniesz jeszcze większą harmonię pomiędzy karierą a resztą Twojego życia

TAK

Na nowo zdefiniujesz swój sukces jako Coacha, Trenera, Mentora


Zadbasz o własną harmonię wewnętrzną i harmonię wewnętrzną Twoich klientów:

TAK Nauczysz się rozpoznawać i odzwierciedlać niespójność
TAK Nauczysz się relatywizować „Prawdy Absolutne”

TAK

Nauczysz się wspierać swoich klientów w poszukiwaniu harmonii, gdzie niepohamowana motywacja i transcendentalny spokój to dwa oblicza tego samego życia

TAK

Nauczysz się, jak używać Trójkąta Dramatycznego (Ofiara-Prześladowca-Wybawca)

TAK

Nauczysz się odwracać główne typy presupozycji

TAK

Nauczysz się skutecznie oddzielać Mapę od Terytorium

 

Zyskasz nowe pojęcia i narzędzia, które podniosą Twoją skuteczność:

TAK

 Nabierzesz finezji w pytaniach skoncentrowanych na rozwiązaniu

TAK

Przećwiczysz przeramowania

TAK

Nauczysz się używać submodalności w modelowaniu strategii zmiany

TAK

Poznasz “Piramidę stanów”

TAK

Poznasz Proces centralnego rezultatu (Core Outcome Process)

TAK

Poznasz model Pięciu Żywiołów

TAK

Poznasz Model Mocnych Stron Według NLP

 

 

BONUS:  Poznasz i przejdziesz transformujący proces „Being Of Light”:

TAK

Korzystając z zebranych doświadczeń osób, które przeżyły Doświadczenia Bliskie Śmierci inaczej spojrzysz na własne życie i jego znaczenie.Proces ten powstał dzięki badaniu tysięcy osób, które doświadczyły stanu śmierci klinicznej i powróciły pomiędzy żywych, jednocześnie przewartościowując swoje życie i od tego doświadczenia żyjąc pełnią życia i szczęścia.

TAK

Dzięki temu procesowi możesz osiągnąć podobne rezultaty bez ryzyka związanego z faktycznym doświadczeniem bliskim śmierci.

TAK

Nauczysz się przeprowadzać przez ten proces swoich klientów, dzięki czemu oni też będą żyć pełniejszym, szczęśliwszym życiem.

 

video: Jak skutecznie prowadzić klienta do zmiany

Fascynujące spotkanie. Z WIELKIM MISTRZEM.Ogromna dawka ciekawości, otwartości na nowe perspektywy, Miłości i Dobroci…Wielki krok do przodu w myśleniu o uczeniu innych ludzi…
Agata Sawicka
Coach, Trener

Zainwestuj cztery dni w grupie zaawansowanych coachów, którzy nie poprzestają na tym, co mają!

Warsztaty z Richardem „Zen a sztuka coachingu” pokazały mi, że zawsze ważne jest działanie z szerszej perspektywy niż trójkąt – ja klient, organizacja, to nie wystarczy. Postawa Richarda i przekazywana wiedza pozwalała na zderzenie się ze swoimi ograniczenio aby zyskać nową perspektywę potrzebną do pracy z klientami. Każdy dzień pozwalał na refleksję i pracę aby uzyskiwać chęć do eksperymentowania i zderzania się ze swoimi ugruntowanymi przekonaniami.
Często po ćwiczeniach myślałam sobie wow! chcę zaproponować klientom takie podejście i zobaczyć jak będzie to dla nich korzystne.
Pracowałam z uważną i czujną obecnością Richarda, który za każdym razem z ciepłym uśmiechem tłumaczył swoje propozycje odwołując się do osobistych doświadczeń.Zdobywanie wiedzy z takim nauczycielem jest bezcenne z wielu powodów, a najważniejszy dla mnie to proste narzędzia, które niosą za sobą wiele korzyści – przede wszystkim z perspektywy klienta.Samo uczestniczenie w tym warsztacie na stałe pozwoliło mi na pracowanie nad swoją postawą nie tylko coacha ale głównie człowieka, który chce wspierać innych. Polecam z całego serca jako uczestniczka wielu różnych warsztatów.”


Anna Walasek

personal i team coach
certyfikowany superwizor coachingu

 

 Na treningu otrzymasz:

TAK Podręcznik z ćwiczeniami
TAK Certyfikat ukończenia
TAK Artykuł Richarda Bolstada „Pomoc partnerska”,  w którym opisany jest autorski model RESOLVE
TAK Artykuł „Poza własne JA” –  o generowaniu poczucia jedności, piękna, miłości
TAK Rabatową cenę pobytu specjalnie dla uczestników warsztatu

obejrzyj video: „Mafijny” styl coachingu

 

Inwestujesz w ten trening tylko 2997 złotych.

TAK! Zgłaszam się na warsztat Zen a sztuka Coachingu prowadzony przez Richarda Bolstada w dniach 2-5 czerwca 2012 pod Warszawą i płacę całą należność, tj. 2997 zł

(zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24)

Transakcje za pośrednictwem serwisu Przelewy24 są w 100% bezpieczne i są bez porównania bezpieczniejsze niż płatności internetowe dokonywane kartami płatniczymi.

Luty 2012

Uczestnicy warsztatu Transforming Communication w lutym 2012
Większość uczestników to coachowie i trenerzy,
którzy z wielkim uznaniem mówią o treningu i Trenerze
Sam Richard Bolstad mówi, że jest to jego ulubiony trening , a jedną z najważniejszych rzeczy, które się na niego składają, jest często niezauważana różnica między sukcesem a szczęściem oraz budowanie sposobu na to, by nie tylko odnosić sukcesy, ale także być szczęśliwym.

Dr Richard Bolstad, trener NLP i instruktor Qi-gong, jest między innymi twórcą metody Transforming Communication i opartego na niej warsztatu. Mieszka w Nowej Zelandii, prowadzi treningi w Azji i Australii, Ameryce i Europie, w tym także w Sarajewie, (Bośnia-Hercegowina). Jego książki są używane jako podręczniki na wielu kursach oraz na różnych stopniach programów nauczania.

Stworzony przez dr. Richarda Bolstada model Transforming Communication znalazł szerokie zastosowanie w takich obszarach jak:

  • Treningi zarządzania, np. w Bank of New Zealand,
  • Treningi sprzedaży np. w New Zealand Retailers Association,
  • Treningi dla pracowników i zespołów agencji rządowych, np. New Zealand Inland Revenue,
  • Treningi dla współpracujących ze sobą zespołów,
  • Mentoring w programach mediacji w szkołach.

Dr Richard Bolstad jest certyfikowanym nauczycielem zarówno tradycyjnejchińskiej medytacji, jak i neurolingwistycznego programowania.Jego model„RESOLVE” jest systemem integrowania setek technik NLP w jeden proces prowadzący do zmiany. Uczą się go praktycy NLP i trenerzy na całym świecie. Richard jest członkiem Nowozelandzkiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów, doktorem Klinicznej Hipnoterapii oraz certyfikowanym trenerem NLP. Studiował i nauczał zarówno w Chinach, jak i na Zachodzie. Łączy wyniki badań, które postrzega jako szczególnie wartościowe, ze starożytną wiedzą, na którą również pozostaje otwarty.
Jego książki, które traktują o modelu „RESOLVE” to : „A New Model of Therapy” oraz „The Structure of Personality” (druga pozycja jest wspólnym dziełem Richarda Bolstad oraz trenerów NLP: Margot Hamblett, dr Michaela Halla, dr Boba Bodenhamera). Książka „RESOLVE” jest dostępna w języku angielskim, japońskim, rosyjskim. Wkrótce ukaże się również w języku włoskim oraz hebrajskim.

„Richard Bolstad jest jednym z najlepszych trenerów NLP, jakich znam. Doskonale się prezentuje, jest zaangażowany, energiczny i utalentowany. Ma dogłębną wiedzę, bardzo szczegółową i ekologiczną.”

Steve Andreas, Trener NLP, autor, współtwórca NLP”

 

 

Serdecznie zapraszam!

 

P.S. Warsztat Zen a sztuka Coachingu – zaprojektowany specjalnie dla polskich Coachów – prowadzony przez jednego z najlepszych trenerów, jacy przyjeżdżają do Polski. Pamiętaj, że inwestujesz w niezwykły trening za bardzo dobrą cenę.  Zgłoś się TERAZ!